Serwisy KASTORA

Medykamenty.info - darmowy serwis dotyczący leków przepisywanych na receptę i w wolnej sprzedaży, opracowany przy użyciu języka niespecjalistycznego, zrozumiałego dla każdego pacjenta.  Podano informacje dotyczące typowego dawkowania, przeciwwskazań do użycia leku, możliwych skutków ubocznych, objawów przedawkowania oraz ewentualnych wzajemnych oddziaływań z innymi preparatami.

WykazLekow.pl - oficjalny, urzędowy wykaz wszystkich leków zarejestrowanych w Polsce, zarówno przepisywanych na receptę jak i w wolnej sprzedaży. Nie zawiera opisów działania preparatów. Można w nim sprawdzić, czy dany preparat jest aktualnie zarejestrowany jako lek. Wyszukiwanie wg nazwy, składu lub podmiotu odpowiedzialnego. Wersja w postaci bazy danych (arkusz Excela) oferowana na sprzedaż.

BezRp.pl - darmowy serwis medyczno-farmaceutyczny, zawiera szczegółowe charakterystyki 1200 zarejestrowanych leków dostępnych bez recepty, opisane językiem zrozumiałym dla każdego pacjenta. Wyszukiwanie wg. nazwy leku, jego składu, słów kluczowych, firmy oraz – co najwazniejsze – rodzaju schorzenia!

Paski i folie magnetyczne - oferujemy do sprzedaży elastyczne magnesy w postaci pasków (taśm) i folii magnetycznych. Te miękkie magnesy wykonane z mieszanki gumy z proszkiem ferrytowym znalazły zastosowanie w Wydawnictwie jako element kalendarzy, umożliwiający ich zawieszenie na powierzchniach wykonanych z blachy stalowej, takich jak np. drzwi lodówki lub tablica magnetyczna. Inne zastosowania to m.in. zamknięcia magnetyczne (np. teczek), przytwierdzanie elementów, opisy na regałach, reklama, wystawiennictwo itp.

SzlachtaRP.pl - serwis genealogiczny, w którym można sprawdzić, czy są dostępne informacje dotyczące naszych przodków, nie tylko wywodzących się z warstwy szlacheckiej; czy jesteśmy jednak potomkami szlachty, jaki mamy herb, gdzie były majątki rodzinne i jakie miały nazwy, kiedy nadano szlachectwo i kiedy je potwierdzono, jakich mieliśmy wybitnych przodków, jakie odznaczenia otrzymali i kiedy, skąd te informacje pochodzą i gdzie szukać dalszych szczegółów o historii rodziny. SzlachtaRP.pl - to jedna z największych baz danych dotyczących genealogii, zawierająca ok. 109 000 haseł. Warto skorzystać z obszernej części darmowej i ew. sprawdzić szczegóły uiszczając niewygórowaną opłatę.

CennikPoczty - tabela przedstawiająca w sposób maksymalnie zwięzły rozbudowane cenniki Poczty Polskiej dotyczące najcześciej wykorzystywanych rodzajówe przesyłek. Ułatwienie w pracy każdego biura, sprzedawcy internetowego itd.